Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Українська залізниця"

Довідкова інформація

Експедирування вантажів

Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Укрзалізниця" є структурним підрозділом Укрзалізниці й надає повний спектр послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом.


У розпорядженні Центру "Ліски" знаходиться весь парк контейнерів власності Укрзалізниці. Також підприємство має власні фітингові платформи, вагони-автомобілевози і вагони для перевезення автопоїздів.

У рамках програми створення національного оператора комбінованих перевезень до складу Центру "Ліски" включені залізничні термінали поблизу великих промислових центрів України: Київ, Одеса, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, а також прикордонний пункт перевантаження з вузької колії на широку на станції Чоп.

На їх базі вже функціонують логістичні центри єдиної системи функціонування залізничного та автомобільного транспорту.

Як структурний підрозділ Укрзалізниці Філія "ЦТС" Ліски" представляє її інтереси на міжнародному рівні і має великі партнерські зв'язки серед залізничних адміністрацій інших країн. Все це сприяє тому, що клієнти, які довіряють Філії "ЦТС "Ліски" свої вантажі для перевезення залізницею , завжди будуть у виграші.