Філія "Центр транспортного сервісу "Ліски" акціонерного товариства "Українська залізниця"

Довідкова інформація

Митні послуги

1. У Філії «ЦТС «Ліски» АТ "Укрзалізниця" швидко, кваліфіковано, комплексно допоможуть Вам вирішити всі питання, пов'язані з процедурою митного оформлення вантажів.

2. Головна філія в м. Києві та його відділеннях в містах Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ, Одеса розташовані на територіях залізничних станцій відповідно Київ-Ліски, Харків-Ліски, Дніпропетровськ-Ліски, Донецьк-Ліски, Луганськ-Ліски, Одеса-Ліски. На станції Чоп Львівської залізниці знаходиться виробнича ділянка по перестановці великотоннажних контейнерів з вузької колії на широку.

3. На територіях всіх залізничних станціях підприємства функціонують вантажні митні комплекси. На інших станціях Центру обробка митних вантажів провадиться у постійно діючих зонах митного контролю.

4. Всі структурні відділення Філії «ЦТС«Ліски» АТ "Укрзалізниця" мають розвинене складське господарство для зберігання товарів під митним контролем.

5. Враховуючи те, що товари (вантажі) надходяться, під митним контролем, для спрощення митних процедур на території ст.Київ-Ліски розміщені:

  • митний пост «Київ-Східний» Київської регіональної митниці;
  • представники інспекції карантину рослин;
  • представники екологічної служби;
  • представники санітарно-епідеміологічної служби.

 

Також на території ст.Київ-Ліски відкриті:

  • вантажний митний комплекс площею 31995, 94 м2;
  • місце прибуття автотранспорту площею 24000 м2;
  • склади тимчасового зберігання відкритого типу площею 3289, 51 м2, що складаються з критого приміщення з можливістю вивантаження в нього для зберігання товарів (вантажів) з критих вагонів, автотранспортних засобів, а також відкритої площадки, з можливістю зберігання на ній великогабаритних вантажів і вантажів безпосередньо у великотоннажних контейнерах;
  • митний ліцензійний склад площею 504 м2 до якого примикають під'їзні залізничні колії та автомобільна дорога.

Мережа залізничних колій на території станції Київ-Ліски має інфраструктуру яка дозволяє формувати і приймати для розвантаження поїзда комбінованого транспорту (контрейлерні поїзди), є зона митного контролю для стоянки автомобільного транспорту що перевозиться такими поїздами.

Вантажний митний комплекс на станції Київ-Ліски розпоряджається наявністю сучасної навантажувально-розвантажувальної техніки, розвинутим крановим господарством, що дозволяє виробляти вантажну обробку різних родів товарів (вантажів), включаючи великогабаритні, а також великотоннажні контейнера.

На території вантажного митного комплексу на станції Київ-Ліски функціонує постійна зона митного контролю для товарів, які прибувають в залізничних вагонах і станціями призначення яких є Київ-Ліски, Дарниця, Київ-Московський, Київ-Товарний та Київ-Пасажирський. Такі вагони з товарами знаходяться в постійній зоні митного контролю до моменту митного оформлення вантажу у вільний обіг, після чого відправляються на станцію призначення.

Клієнти Центру (суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності) мають можливість скористатися послугами кваліфікованих брокерів та отримати повний комплекс послуг пов'язаних з митним оформленням товарів.