Филиал "Центр транспортного сервиса "Лиски" акционерного общества "Украинская железная дорога

Новости

Виставка TransUkraine 2017 відкриває нові можливості розвитку для ринку транспорту та логістики в Україні

        Представнки Філії «Центр транспортного серісу «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» взяли участь в спеціалізованій виставці TransUkraine 2017, що відбулася з 25 по 27 жовтня на території МВЦ (м.Київ), де продемонстрували гостям виставки повний комплекс кращих рішень і можливостей для розвитку транспортно-логістичної індустрії.

       Професійне бізнес-середовище виставки дозволило кожному учаснику та гостю заходу встановити нові та закріпити діючі партнерські відносини, отримати цінну галузеву інформацію та досвід, а також вивчити ділову активність партнерів і конкурентів. Фахівці галузі змогли на власні очі побачити новинки вантажної, комерційної та спеціальної техніки, ознайомитися з транспортним та складським обладнанням, обговорити актуальні проблеми транспортної галузі та отримати необхідні знання в рамках корисної ділової програми виставок.

      Традиційно, в виставці Trans Ukraine взяли участь понад 50 найбільших компаній галузі з 6 країн – це понад 4000 фахівців, представників бізнесу та державного сектора з усіх регіонів України та інших країн.